Walraven wystartował w Kraków Business Run 2016

Opublikowane na: 5 września 2016

 Walraven w Kraków Business Run.

business run 2016

Walraven wystartował w tym roku w Kraków Business Run. Trzy nasze drużyny ukończyły bieg i wsparły fundację Jaśka Meli Poza Horyzonty oraz Stowarzyszenie Unicorn.

4 września 2016r. wystartował po raz piąty Poland Business Run – charytatywny bieg biznesowy w formie sztafety. Udział w nim wzięło 1000 drużyn, czyli 5000 osób. Dystans biegu to 3,8km trasą wiodącą wokół krakowskiego Rynku Głównego, Plantami oraz wokół Wawelu. W tym roku Walraven reprezentowały trzy drużyny. Najlepsza z nich zajęła miejsce 313., zaś nasz najszybszy zawodnik Piotr Baltaza ukończył bieg w zaledwie 00:15:07. W tym roku dopisała nam piękna pogoda i jak zwykle świetne humory.

Walraven wystartował w Kraków Business Run 2016

Kraków Business Run to mnóstwo pozytywnej energii i ruchu. Jednak najważniejszym jego celem jest pomoc podopiecznym fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty oraz podopiecznym fundacji Unicorn.

 

W tegorocznym biegu udział wzięli: Łukasz Kukuczka (kapitan drużyny), Grzegorz Adamski, Piotr Baltaza, Mateusz Żelazko, Paweł Makowski, Sławomir Żak (kapitan drużyny), Dominika Szpieg, Ivan Keclik, Jiři Suchý, Andrzej Duras, Mateusz Tekielak (kapitan drużyny), Izabela Duras, Piotr Sarecki, Łukasz Gumuła, Marcin Rymarek. Dziękujemy naszym kolegom z Czech za zasilenie naszych drużyn.

Pozostańmy w kontakcie

Lista produktów 0
Do góry!
Close

Oceania

Or visit our international website.