O Walraven

75 let skupiny Walraven groupabout_walraven_image1_480x325px

Walraven Group je špičkovým hráčem na celosvětovém trhu s instalačním materiálem. Společnost se sídlem v Mijdrechtu, Nizozemsku, má své vlastní výrobní závody a prodejní kanceláře po celém světě a vždy zaručovala nejvyšší kvalitu během 75 let.

Walraven vyrábí a dodává širokou škálu materiálů používaných montéry po celém světě, což jim umožní ušetřit čas při montáži a nabízí nejvyšší míru spolehlivosti v provozu. Výrobky Walraven se používají desítky tisíc instalatérů v Evropě, Severní Americe, Latinské Americe, Africe, na Středním východě, Asii a Austrálii. Každý jednotlivý výrobek je součástí komplexního řešení systému. Ty se používají v mnoha domech a inženýrských stavebních projektech, stejně jako při pobřežní stavbě lodí, průmyslových a infrastrukturálních stavebních projektech.

Naše výrobky jsou tržně orientované, inovativní, dokonale vhodné pro potřeby zákazníků a poskytují nejvyšší možný výkon. Výrobky mají všechna potřebná schválení a naše organizace má certifikát ISO 9001: 2008. S naší širokou škálou výrobků a odborného poradenství, můžeme poskytnout řešení pro každou stránku projektu, bez ohledu na to, jak jsou velké nebo složité.

Historie 

Walraven Group je rodinná společnost, která byla založena v roce 1942 Jane van Walravenem, dědem našeho současného CEO. Jan van Walraven, byl nucen vytvořit vlastní stavební materiály v průběhu druhé světové války, aby mohl pokračoval ve své práci jako instalatér.
Po roce 1945 se  Walraven rozrostl z malé rodinné firmy v mezinárodní podnik s výrobními a prodejními závody po celém světě. S více než 1.000 zaměstnanců společnosti Walraven neustále pracuje na zlepšování produktů a služeb, aby práce montážních firem byla pohodlnější.

Výzkum a vývojabout_walraven_image4_480x325px

Vývoj nových produktů byl vždy naší prioritou, s hlavním zaměřením na spokojenost zákazníka. Všechny naše řešení jsou založena na plně integrovaného přístupu, který nám umožní poskytovat celkové vlastní řešení pro každý projekt. Nabídka produktů společnosti Walraven splňuje všechny legislativní požadavky dnešních trhů. V kombinaci s našimi odbornými znalostmi a funkčními zkouškami, můžeme pomoci architektům a stavitelům splnit všechny výzvy i v těch nejsložitějších projektech.

Vlastní výrobní zařízení 

Walraven Group má výrobní závody v různých zemích, s moderními stroji, které si často sám navrhl. Každé zařízení má své speciální schopnosti, umožňující vyrobit produkty tím nejefektivnějším možným způsobem. Téměř všechny naše nástroje a formy jsou vyráběny v našem vlastním závodě. Walraven řídí celý proces od návrhu až po výrobu, a může tak rychle reagovat na vývoj na trhu. Můžeme také dodat v případě potřeby výrobky na míru.

Aktuality

Máte nejaký dotaz?

Spýtajte sa
Zavolajte nám

Zavolajte nám +420 326 724 009
Napíšte nám predaj.sk@walraven.com

Close

Asia

Oceania

Or visit our international website.